Pomoc

REJESTRACJA/LOGOWANIE

Rejestracja na stronie Kompozytora klasówek umożliwia:
 • bezpłatne testowanie produktów zamieszczonych na wszystkich stronach platformy e-GWO,
 • dostęp do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach internetowych GWO,
 • proste i szybkie zakupy,
 • regularne otrzymywanie informacji na temat nowości związanych z wykorzystaniem multimediów stosowanych w edukacji (tylko jeżeli wyrazisz na to zgodę),
 • dostęp do specjalnych rabatów dla członków Klubów przedmiotowych GWO.

Nie. Konta na wszystkich naszych stronach są wspólne. Na każdej ze stron zalogujesz się za pomocą jednego loginu oraz hasła.

Nie. Konta na wszystkich naszych stronach są wspólne. Na każdej ze stron zalogujesz się za pomocą jednego loginu oraz hasła.

 1. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”, znajdujacy się po prawej stronie ekranu.
 2. Wypełnij formularz. Uzupełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest wymagane.
 3. Kliknij przycisk „Rejestruj”. System automatycznie wyśle wiadomość e-mail na adres, który podałeś w formularzu.
 4. Kliknij link aktywacyjny znajdujący się w wiadomości e-mail. Dopiero wtedy system dokona rejestracji nowego użytkownika. Dane należy potwierdzić w ciągu 48 godzin. W przeciwnym razie nie zostaniesz zarejestrowany.

Podczas rejestracji możesz wybrać login i hasło, wpisując w odpowiednich rubrykach formularza dowolną kombinację liter lub cyfr. Hasło powinno się składać z co najmniej 6 znaków. Login i hasło nie powinny być takie same. Pamiętaj, że dane te będą potrzebne do późniejszego logowania się na stronie.

Prawdopodobnie jest to związane z ustawieniem filtrów antyspamowych w Twojej skrzynce pocztowej. Sprawdź, czy e-mail z linkiem aktywacyjnym nie trafił do folderów „Spam" lub „Wiadomości śmieci".
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości z linkiem w ciągu kilku godzin od rejestracji, poinformuj nas o tym za pomocą formularza kontaktowego.

Jeśli nie pamiętasz loginu, kliknij przycisk „Nie pamiętam hasła”, znajdujący się pod panelem logowania w prawej części strony. Wpisz w formularzu adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji, i kliknij przycisk „Wyślij”. Na ten adres wyślemy wiadomość e-mail z przypomnieniem Twojego loginu oraz linkiem, który umożliwi Ci ustanowienie nowego hasła.

Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij przycisk „Nie pamiętam hasła”, znajdujący się pod panelem logowania w prawej części strony. Wpisz w formularz adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji, i kliknij przycisk „Wyślij”. Na ten adres wyślemy wiadomość e-mail z przypomnieniem Twojego loginu oraz linkiem, który umożliwi Ci ustanowienie nowego hasła.

Aby zmienić hasło do swojego konta, przejdź do panelu „Moje GWO”. Wybierz zakładkę „Moje hasło”. W pierwszej rubryce formularza wpisz swoje stare hasło. W drugiej rubryce podaj nowe hasło, a następnie je powtórz. Aby zachować wprowadzone dane, kliknij przycisk „Zapisz zmiany”.

Zmiana loginu jest możliwa tylko i wyłącznie za naszym pośrednictwem. W uzasadnionych przypadkach prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@gwo.pl.

Zmiana adresu e-mail na koncie jest możliwa tylko i wyłącznie za naszym pośrednictwem. Ze względów bezpieczeństwa prosimy, aby skontaktować się z nami (e-mail: kontakt@gwo.pl z adresu podanego podczas rejestracji.

Usunięcie konta jest możliwe tylko i wyłącznie za naszym pośrednictwem. Ze względów bezpieczeństwa prosimy, aby skontaktować się z nami (e-mail: kontakt@gwo.pl)
z adresu podanego podczas rejestracji.

ZAMÓWIENIA

Oczywiście. W drugim kroku zamówienia możesz dokonać wyboru, czy chcesz złożyć zamówienie „Dla siebie” czy „Na szkołę”.

Na stronie www.e-gwo.pl udostępniliśmy kalkulator cen. Dzięki niemu możesz w prosty i szybki sposób obliczyć przybliżony koszt pakietu szkolnego oraz cenę dostępu do aplikacji dla jednego ucznia. Podane ceny nie obejmują rabatów, które możesz uzyskać, kontaktując się z nami e-mailowo pod adresem pakiety@gwo.pl lub telefonicznie pod numerem 58 764 62 13.

Tak. Aby ją otrzymać, podczas składania zamówienia w kroku „Dane do faktury” zaznacz „Tak”. Następnie wprowadź dane, na które faktura ma zostać wystawiona.

Podczas zakupów na naszych stronach możesz dokonać wyboru między dwoma formami płatności:
 • „Przelew online lub karta kredytowa” – szybkie formy wpłaty realizowane za pośrednictwem serwisu PayU (dawne Platnosci.pl). Czas oczekiwania na realizację wynosi od kilku minut do jednej doby.
 • „Przelew na konto GWO” – zwykły przelew, który możesz wykonać na poczcie lub w banku. Czas oczekiwania na realizację wynosi od 3 do 7 dni.
Aby skorzystać z którejś formy płatności, zaznacz odpowiednią opcję na etapie wyboru
„Formy płatności”.

W zależności od wybranej formy płatności na odblokowanie dostępu trzeba czekać:
 • od kilku minut do kilku godzin w przypadku błyskawicznych usług bankowych (mTransfer, Pekao24Przelew, Przelew z KredytBank itp.),
 • od kilku godzin do jednej doby w przypadku płatności kartą kredytową,
 • mniej niż 1 dobę przy przelewach wykonywanych za pośrednictwem internetu,
 • od 5 do 7 dni w przypadku wykonania zwykłego przelewu bankowego lub wpłaty na poczcie.
Dostęp będzie gotowy do aktywacji, gdy tylko należna kwota zostania zaksięgowana na naszym koncie. W przypadku zbyt długiego czasu oczekiwania na dostęp skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Po złożeniu zamówienia nie ma już możliwości zmiany formy płatności. Jeżeli chcesz skorzystać z innej formy płatności, ponownie złóż zamówienie. Wcześniejsze zamówienie zostanie automatycznie anulowane, jeśli płatność nie zostanie uiszczona w ciągu dwóch tygodni od daty złożenia zamówienia.

Dane do przelewu znajdziesz w ostatnim kroku zakupu oraz w wiadomości e-mail wysłanej na Twoją skrzynkę po złożeniu zamówienia.

Przerwanie procesu zamawiania powoduje jego anulowanie. Musisz ponownie złożyć zamówienie.

RABATY

Przy zakupie Kompozytora klasówek możesz skorzystać z jednego z rabatów:
 • 15% dla szkół.
Rabat jest naliczany automatycznie w drugim kroku zakupów („Rodzaj zamówienia”).

Najświeższe informacje o trwających akcjach promocyjnych znajdziesz w zakładce „aktualności” na stronie www.gwo.pl, a także na naszym profilu w serwisie Facebook.

KORZYSTANIE Z PROGRAMU

Aby uruchomić dostęp, wprowadź swój kod w okienko znajdujące się na stronie www.wpiszkod.gwo.pl. Pamiętaj, że kod wpisywany jest tylko raz, podczas aktywacji dostępu. Później, aby skorzystać z programu, zaloguj się na stronie www.kompozytorklasowek.pl, a następnie przejdź do zakładki „Twoje dostępy”.

Jeśli sam wcześniej wprowadziłeś kod dostępu, zaloguj się na stronie Kompozytora klasówek, wykorzystując login i hasło podane podczas rejestracji, a następnie przejdź do zakładki „Twoje dostępy”. Jeśli twój kod wykorzystała inna osoba, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Dostęp do programu znajduje się w zakładce „Twoje dostępy”, którą zobaczysz po zalogowaniu się. Aby uruchomić dostęp, kliknij przycisk „Start”.

W przypadku problemów z drukowaniem sprawdź wersję przeglądarki oraz programu Adobe Reader, który służy do odczytu plików PDF. Powinny być one zgodne z minimalnymi wymaganiami systemowymi Kompozytora klasówek. Najczęstszym rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie aktualnej wersji programu Adobe Reader.